X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

ورثة مملکة التلاوة:

وارث سرزمین تلاوت ( اشاره به کشور مصر):

عجیب نیست که قاری جوان "محمود شحات محمد انور" ستاره ای در دنیای تلاوت شود.او در خانه ای قرآنی رشد کرده و بزرگ خاندان ایشان شیخ شحات انور قاری بزرگی در رادیو است که سه تن از فرزندانش را به جهان اسلام تقدیم کرد که رئیس دولت اسبق موفقیتشان را در مسابقات بین المللی - صداهای نیکو - گرامی داشت.

این سه فرزند عبارتند از انور, کسی که صدایش در رادیو مورد استقبال قرار گرفت و محمد که وکیل دادگستری (نماینده ی دادستان کل) است و محمود که شرق و غرب عالم را دور می زند برای تلاوت قرآن در مراکز اسلامی.

محمود می گوید:از زمانی که قرآن را به کمک پدرم (رحمه الله) حفظ کردم لحظات خوشحالی و خوشبختی از من جدا نمی شود ... همیشه احساس افتخار و سعادت می کنم هر زمان که تکریم ها از داخل و خاج به سمت من سرازیر می شود.

در آخر این مراسم بزرگداشت که توسط رادیوی بریطانیا پخش شد به سخنی از شیخ محمود اشاره و مورد تکریم واقع می شود به این مضمون:

شیخ محمود این گونه نقل می کنند: 6 نفر از مردم بریطانیا با صوت من اسلام آورند و پیش تر از آن هم در مرکز اسلامی پاریس 5 تن بعد از شنیدن آیات کلام الهی تحت تاثیر قرار گرفتند و به اسلام گرویدند... 

استاد محمود در آخر , کلام خود را این گونه به پایان می برند: ( پس از شنیدن خبر اسلام آوردن این چند تن ) خودم را زمانی یافتم که در حال خود نبودم ... شروع به گریستن کردم در حالی که خوشحال بودم ... و خداوند را بسیار شکر کردم.

  29 رمضان 2014


تاریخ : یکشنبه 19 مرداد 1393 | 01:24 | چاپ | نویسنده: سجاد | نظرات (0) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.